Bilebilen

Başlangıç / Rüya Yorumları / Rüyada yorgan görmek

Rüyada yorgan görmek

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada yorgan görmek aileye yuva kurmaya ve topluluğun simgesini göstermektedir.yorgan gören bir kimse ne şekilde yorgan görürse görsün size kol kanat gerecek büyüklerinizin olduğuna ve kısa zamanda sizinle duygusal bir konu hakkında konuşma yapılacağına işaret eder.

Rüyada yorgan diktiğin görmek hayır işleri yapmak için toplanacak bir topluluğa liderlik edeceğinize ve bu liderliği en iyi şekilde yaparak insanları kendinize hayran bırakacağınıza veya yorganı bir başkası tarafından dikiliyor ise girmiş olduğunuz toplulukta sizi aday göstereceklerine işaret eder.

Rüyada yorgan yıkadığını görmek düğün öncesi hazırlıklarda bulunacağına eğer evli ve çocuklu iseniz ailenizdeki bekar bir kimsenin düğünü olacağına eğer bekar iseniz sizin katılacağınız ve orada kendi hayat arkadaşınızı bulacağınız bir düğüne katılacağınızı ve orada kendi evleneceğiniz kişiyi bulacağınıza işaret eder.

Rüyada bir kişiden yorgan aldığını görmek sizi ferahlatacak ve rahata çıkartacak bir haber alacağınıza ve bu haber size çok iyi geleceğine şayet yorganı satın alıyor isen borçlu olduğun kimselere borcunun bir kısmını zorlanmadan ödeyerek rahata çıkacağına işaret eder.

Rüyada yorgan katladığını görmek bekar kızlar için dinine bağlı bir eş bulacaklarına erkekler için de aile reisliğini üstlenmeye ve bir ömür boyu sıkıntıya girmeyecek bir yuva sahibi olacağınıza işaret eder.

Rüyada yorgan kapladığını görmek ailenizin sizin için uygun görmeyen bir iş yapacağınıza ve bu işten haram kazanç elde edeceğinize bu yüzden aileniz ile aranız açılarak onlarla küseceğine işaret eder.

Rüyada yün yorgan görmek ailenizin içinden yada çevrenizden tanıdığınız bir kişinin sizin borçlarınızı hiç karşılık beklemeden üstleneceğine ve bu durum karşısında sizi rahata çıkaracağına işaret eder.

Rüyada sert yada ağır yorgan görmek size iyilik yapan bir dostunuz hakkında hiç hoşunuza gitmeyecek şeyler duyacağınıza ve bu sizin canınızın çok sıkılacağına ve doğruyu öğrenmek için size yardımda bulunan kişi ile konuşarak doğruyu anlamaya çalışacağınıza işaret eder.

Rüyada yorgan örtündüğünü görmek bir süreliğine insanlardan uzaklaşacağına ve yalnız kalacağına eğer örtündüğün yorgan hafif bir yorgan ise uzaklaşman senin için o kadar yararlı olacağına yok örtündüğün yorgan çok ağır ve altından kalkamayacağın bir yorgan örtündün ise insanlardan uzaklaşman senin yaşadığın sorunları dahada büyüteceğine işaret eder.

Rüyada yorgan attığını yada başkasına verdiğini görmek sizin konuşmalarınızdan dolayı aile büyüklerinizden bir kişinin kalbi kırılacağına ve bu kişi sizden özür beklediğine bu kişiden sizinde en kısa zamanda özür dilemeniz gerektiğine işaret eder.

Rüyada pis ve kokmuş yorgan görmek sahip olacağınız bir mülk nedeni ile kokunun ve pisliğin nispetince kıskançlık duyacağınıza ama bu kıskançlığın size hiç bir yararı olmayacağına işaret eder.

Rüyada ıslak yorgan görmek uzakta yaşayan bir akrabanızın kısa bir zaman içinde size yatılı geleceğine ve beklemediğiniz bu misafirin bir süre daha misafirliği devam edeceğine işaret eder.

Rüyada yatak ve yorganı bir arada görmek zahmetsizce elde edeceğiniz bir gelir ile oturduğunuz evi değiştireceğinize ve bu evdeki bütün anılarınızı geride bırakarak arkanıza bakmadan çıkıp gideceğinize işaret eder

Sponsorlu Bağlantılar

Bilebilen

Önceki yazımız Rüyada Zabıta Görmek konulu makalemizi okudunuız mu?

Buradan Geldiler:
rüyada kucakta yorgan taşımak, rüyada yorgan kucaklamak
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 1 oy, 5 üzerinden 5,00
Loading...

İlgini Çekebilir

Rüyada Zambak Görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada zambak görmek endişelerinizden ve sıkıntılarınızdan kısa zamanda kurtulacağınıza işaret eder. Rüyada beyaz zambak görmek …

Bir yorum

  1. Rüyada başkasının evinde bulunan yün yorganları duzeltmek

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.